Елеос - це піклування.
Елеос - це допомога.
Елеос - це підтримка.
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
 
 
 
Понеділок, 26 лютого 2018 00:00

Обмін досвідом з ветеранами США

25.01.2018 завдяки суміним зусиллям Елеос-Україна, NextOp Veterans і Школи англійської мови "English Among People" відбувся вебінар для учасників АТО від ветеранів США з питань ресоціалізації та підприємницької діяльності. 

Після завершення вебінару, слухачі мали можливість поставити питання, які не встигли обговорити протягом самого вебінару. Ці питання з відповідями публікуємо для усіх зацікавлених осіб.

 

Джон Бьорстлер - ветеран і виконавчий директор NextOp.  NextOp - неприбуткова організація, працює з березня 2016 року. До цих пір вони працевлаштували сотні ветеранів на нових робочих місцях у енергетиці, охороні здоров'я та будівництві. Нова кар'єра для ветеранів припадає на середню зарплату приблизно 53000 доларів на рік.

"Девіз Морського корпусу - Семпер Фіделіс, який на латинській мові означає "завжди вірний", тому частина нашої етики полягає в безпосередній допомозі тим, хто цього потребує якнайбільше, у саме той час, коли вони залишають службу", - Джон Бьорстлер.

Кевін Барбер - керівник напрямку розвитку бізнесу в "Enchanted Rock Holdings", засновник і керівник компаній "Veteran Energy" та "95 Bravo Resourses" (енергетичні компанії, якими володіють акціонери-ветерани), керівник "Комісії у справах ветеранів штату Техас".

Кевін Дофінг - виконавчий директор ветеранської організації ветеранів Техасу "Lone Star Veterans Association".

 

 1. Яким чином підтримується малий бізнес ветеранів?

 Кевін Дофінг

Малий бізнес підтримується багатьма специфічними групами, що створені на розподілі соціальної ідентифікації, взаємовідносинах з урядовими організаціями та індустрії. Iдустріальні групи добре кооперують між собою для впровадження найрезультативніших навичок та процесів, проте це завжди умовно, адже вони майже завжди знаходяться у прямій конкуренції. Але все ж вони здатні командно розв’язувати питання, що є нагальними для всіх, наприклад, юридичний захист, професійний розвиток та закупівлі.

Групи пов’язані з урядом підтримують малий бізнес тільки тому, що їх законодавчо зобов’язані мати певний відсоток угод з малим бізнесом або з бізнесом, яким володіє якась історична меншина. Ці урядові функціонери є найменш ефективними та ініціативними у всій системі підтримки, за винятком тих поодиноких моментів, коли урядова особа проявляє персональну прихильність до власників малих бізнесів.

Групи соціальних ідентифікацій включають осередки комерції, які є географічно зумовленими та формуюмься в межах демографічних осередків, таких як сексуальне орієнтація (LGBTQ) або статус меншин (у нас є багаточисельні осередки меншин - азіатські, іспанські, африкано-американські та багато інших). Ці типові меншини мають більш згуртовані рівні соціальної взаємодії, пов'язані з членством, що покращує й мережу бізнесу. Використання ветеранського типу осередків було спробовано у 2010 році, однак він зазнав невдачі через те, що модель була використана як модель для отримання прибутку через адвокатський захист інтересів, подібно до Торговельної палати США, яка в основному має лобістську групу у Вашингтоні. Bunker Labs (це така неприбуткова ветеранська організація, що допомагає розвитку ветеранського бізнесу) розширили успішну модель розвитку протягом останніх трьох років для ветеранів-підприємців, звернувши увагу більш на аспект підприємця-власника бізнесу, ніж на ідентифікацію ветерана. Це привело до платформи, яка спочатку створює цінність, а потім використовує соціальну ідентичність для маркетингу та залучення людей з подібним життєвим досвідом.

 

 1. Якою є система оподаткування ветеранів? Чи існують програми лояльності для поточних / майбутніх підприємців?

 Кевін Дофінг

Я не знаю про будь-які знижки або субсидії для ветеранських підприємств у системі оподаткування. Нещодавно Техас створив програму знижки / субсидії для ветеранів, які починають свою справу, що відшкодовує вартість юридичного формування свого бізнесу.

 

 1. Існує ідея поєднувати бізнес ветеранів у всьому світі. Що ви про це думаєте?

Кевін Дофінг

Я думаю, що поєднання бізнесу у всьому світі для ветеранів - чудова ідея. Мені дуже вразила програма "Еразм молодий підприємець" в ЄС. Я думаю, що студентська програма обміну між країнами з ветеранами, що належать підприємствам, буде величезною можливістю для нас дізнатися більше про ведення бізнесу на інших ринках ринку, уряді та соціальних ігрових умовах. Захоплення зацікавлених сторін в Нью-Йорку або Брюсселі було б цікавою подією. Якщо ви зацікавлені в цьому, дайте мені знати, і я буду готовий підтримувати, сприяти та відвідати.

 

 1. Чи існує якась співпраця в бізнесі чи якась фінансова підтримка малого бізнесу? PS У нас є компанія з напрямком діяльності : «Робота з металевими конструкціями, робота з тонким листовим металом».

Кевін Дофінг

Я регулярно отримую питання про отримання урядових грантів для початківців бізнесу. Коли це насправді відбувається, це пов'язано з дослідженням і розробкою нової технології або з тим, що спонсорує університет. В іншому випадку я б запропонував вам звернутися до :

1. Завантаження виробництва виросте, коли ви почнете продавати , мова йде про грунт, про підготовку продажу товару, який вийде у продаж (ніколи не недооцінюйте силу передпродажу продукту або послуги, це ціла розмова сама по собі). 

2. до трьох  F: Друзі, Сім'я та Дурники (англійською – Frieds, Family, Fools). Люди, які спочатку інвестують у вас, - це ті, хто довіряє вам. Навіть якщо ви шукаєте вищі форми фінансування від венчурних або звичайних банків. Найголовніше на що вони дивляться - це ти. Якщо вам відмовили у банку від того, що ви не є "позичально спроможним", тоді або ви не знаєте потрібної особи в банку, або вам потрібно працювати над вашою презентацією. Навіть у США, де банківські регламенти де суворо посилились після аварії на ринку 2008 року, я можу обіцяти вам, що отримання позики на проект навіть від кредитного працівника, якого ви знаєте, або члена правління банку, якого ви знаєте, гарантовано, якщо ваш розрахунки та презентація є справжніми та життєздатними. Але я знаю людей з хорошими презентаціями, впевненими манерами, які не отримують звичайного фінансування, тому що вони спілкуються з неправильною людиною, і вони стають просто «позичальник № такий-то» після чудового виступу. Не будьте «№ такий-то» для свого банкіра (або будь-якого спонсора з цього приводу) та переконайтеся, що ви маєте справу з людиною, яка має право прийняття рішень.

 1. Чи існує підтримка громадських організацій? Чи можливо співпрацювати з ними?

 Кевін Барбер 

Так, існує багато можливостей для контракту / надання послуг, пов'язаних з відключеним бізнес-статусом, для того щоб об’єднатись або отримати наставництво від багатьох компаній, які займаються бізнесом у державному секторі. Майже всі державні та федеральні контракти відведені для історично недооцінених підприємств (HUBS). Якщо у них немає достатньої різноманітності програм, просимо їх допомогти розпочати такі програми та надіслати їх у ваш законодавчий орган / місцеві власті, щоб зробити їх доступними для ветеранів.

 1. Чи існує ресурс, в якому збирають бізнес ветеранів? Як це допомагає? Хто це робить?

Кевін Барбер 

Існують спроби незалежних компаній зібрати та організувати ветеранські справи. Найкращим ресурсом для активних компаній у федеральному та державному контрактах є ті, які були завірені Адміністрацією ветеранів (VA) та державними регістрами. Попросіть свої місцеві і центральний уряди прийняти стандарти сертифікації та утилізації для всіх урядових контракти.

 1. Яка державна підтримка найбільш ефективна?

Кевін Барбер 

Місцеве співробітництво є найкращим і наймолодшим. Нам щастить мати державне агентство, яке активно працює у всіх аспектах підтримки ветеранів, і фінансується за рахунок продажів, які проводить Техаські лотереї. Це Комісія ветеранів Техасу. (ТVC).

 1. Питання про створення спільного підприємства або підписання партнерства (тема імпорту використаних електричних транспортних засобів)

Кевін Барбер 

Напишіть мені прямо, чи ви запитуєте, якщо у нас є надлишок інвентарю електромобілів, і чи бачите ви потребу в цьому на вашому ринку? Відповідь буде «так», завжди є можливість вивчити та проаналізувати можливість придбання та доставки автомобілів, але може бути економічно заснована на Volvo та японському великомасштабному русі в цьому просторі ринку.

 

Повідомляємо, що 

16 березня відбудеться вебінар з дружинами ветеранів США для дружин ветеранів АТО, а також соціальних працівників, психологів, активістів, волонтерів, урядовців 

Теми:  1) державна підтримка для родин ветеранів; 2) місцева / муніципальна та громадська підтримка; 3) допомога чоловікам, які повертаються з фронту, поради з особистого досвіду життя; 4) створення спільної групи дружин (Україна-США) для подальшого спілкування. 

Деталі за посиланням: Webinar for Ukrainian and American wives of veterans

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Останні відео

Всі новини
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Prev Next

Міграція в Біблії

09-08-2016 Hits:1318 Відео Super User

Міграція в Біблії

Read more

В Андріївській церкві у столиці відкрили…

09-08-2016 Hits:1083 Відео Super User

В Андріївській церкві у столиці відкрили виставку пам'яті загиблим героям

Read more

Перший молитовник в Україні шрифтом Брай…

09-08-2016 Hits:1171 Відео Super User

Перший молитовник в Україні шрифтом Брайля ( Сюжет "СТБ")

Read more

Для бійців АТО відкрили центр психологіч…

09-08-2016 Hits:1112 Відео Super User

Для бійців АТО відкрили центр психологічної допомоги

Read more

Священнослужителі позмагалися із дітьми …

09-08-2016 Hits:1120 Відео Super User

Священнослужителі позмагалися із дітьми переселенцями

Read more