Елеос - це піклування.
Елеос - це допомога.
Елеос - це підтримка.
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
 
 
 
Субота, 28 січня 2017 00:00

«Я постійно шукала людей, які разом зі мною повірять у Яблуневий Цвіт!І я зустріла таких». Міні-проекти: невеликі дії - великі зміни

Ти хто нас знає, а хто не знає, зазначаємо, що ми дуже любимо навчатися і допомагати навчатися іншим. Саме тому ще у 2015 р. з’явився міжнародний проект ««Невеликі дії – великі зміни». Разом з Клубом Католицької Інтелігенції (Варшава) за фін. підтримки Фонду «Освіта для Демократії» у рамках програми RITA – Зміни в регіоні, який фінансується Польсько-Американським Фондом Свободи ми розпочали навчання для фахівців, які працюють з дітьми та молоддю, з методів та форм роботи та власної діяльності, реалізації своїх ініціатив у цих напрямках.

Восени 2015 до України приїжджали спеціалісти з Польщі, восени 2016 до Варшави на тренерів поїхали вчитися фахівці з України. І вже у 2016 році вони провели тренінги з можливостями отримати учасникам  подальшу менторську підтримку у 5 прекрасних містах України: Київ, Тернопіль, Одеса, Херсон, Маріуполь. До проекту долучилися тренера з ГО «ІншаОсвіта». Змішалися в одну купу люди з різних організацій, різних секторів неурядових, державних, релігійних, волонтери, громадські активісти, відчайдушні працівники, з великим досвідом, маленьким і ті, що на початку свого шляху. Різні, але об’єднані своїм бажанням працювати з дітками та молоддю і робити цікаві, корисні речі, відривати нове та щось змінювати.

Програму на 4 дні склали основи з неформальної освіти, інноваційних підходів до роботи з дітьми та молоддю та проектного менеджменту. Грали, стрибали, бігали, малювали, творили, розробляли, створювали, реалізували свої ідеї, слухали думки інших, розмірковували над своїми власними. Що тут говорити, краще дивитися фото, а ще краще приймати участь! (Такі тренінги обов'язково ще будуть!).

Читайте нотатки Ірини Шуст, представниці Елеос-Україна у Тернополі, яка прийняла участь у першому етапі як «учениця» приїхавши до Києва, після чого відкрила свою творчу студію «Синя пташка», потім поїхала вчитися до Польщі у рамках наступного етапу. Іра у нас яскравий приклад того, як за 2 роки можна побудувати свою власну студію до якої всі хочуть потрапити і де її всі дуже люблять (сама Іра такого не скаже, але ж всі бачать), стати джерелом натхнення не тільки для дітей, а й для таких самих людей, які працюють у сферах з дітками, молоддю – тренер, ментор і просто хороша людина, не менш чудова художниця, керівничка «Синьої пташки»:

«Я не надто люблю зиму, через її холод. Та коли вечірній сніг іскриться мільйонами діамантів, що може бути прекрасніше?.. Коли тендітні пташки стрибають з гілки на гілку, наспівуючи мелодію життя, то ми знаємо,- нехай сьогодні на наші долоні падає сніг, та прийде час, і це будуть пелюстки яблуневого цвіту.

   До чого це я? Це ж про мою роботу з дітьми насправді. Щирі, безпосередні, сильні і слабкі, безумовні, зранені, спостережливі, спраглі Любові! Які ж різні, та вони завжди є моїми Вчителями.

   Отже, цей шлях розпочався Взимку. Я постійно шукала людей, які разом зі мною повірять у Яблуневий Цвіт!

   І я зустріла таких. За час польсько-українського проекту «Невеликі дії – великі зміни», я побачила сотні рук, готових до роботи, сотні очей, в яких виблискувало натхнення та безумовна віра в дітей, багато сердець, що пульсували любов’ю до них, море думок, планів, що додавали мені сил та впевненості.

   Ми ж бо не можемо сказати,- «Ось я вже досягнув! Я знаю! І цього достатньо». Якщо ми прагнемо дати дітям щось значуще та корисне, то безперестанно шукатимемо та вирощуватимемо це у собі, безупинно навчатимемось.

   Для мене участь у проекті була певною дорогою пізнання себе як педагога, своїх можливостей, своїх перспектив. Була можливість відчути себе у якості і учасника, і тренера, і частинки неймовірної натхненної команди українських та польських спеціалістів різних областей по роботі з дітьми.

   Завдяки сумісній праці Елеос-Україна з Клубом Католицької Інтелегенції (Варшава) та співфінансуванню Фондом “Освіта для Демократії” стався відчутний рух, поштовх, який переросте у щось грандіозно-ресурсне.

   Цей обмін досвідом, взаємопідтримка, співпраця! Це все наш особистий шлях розвитку, навчання  та роботи над собою. Тепер я впевнена, ми – Команда!

«Ваша сила – віра в себе. Ваша свобода – відповідальність за власний розвиток. Ваші здібності – культура само створення».(А.Смоловик)».

Слідкуйте за нами, в нас багато цікавого. А Іру можна знайти ТУТ

А «Синю пташку» ТУТ.

А група проекту у Фейсбуці тут ELEOS-Children.

Teen Club - вільний творчий простір для дітей та підлітків, маленьких та дорослих можна знайти ТУТ

                                                                                            

1

Останні відео

Всі новини
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prev Next

Міграція в Біблії

09-08-2016 Hits:1317 Відео Super User

Міграція в Біблії

Read more

В Андріївській церкві у столиці відкрили…

09-08-2016 Hits:1083 Відео Super User

В Андріївській церкві у столиці відкрили виставку пам'яті загиблим героям

Read more

Перший молитовник в Україні шрифтом Брай…

09-08-2016 Hits:1171 Відео Super User

Перший молитовник в Україні шрифтом Брайля ( Сюжет "СТБ")

Read more

Для бійців АТО відкрили центр психологіч…

09-08-2016 Hits:1112 Відео Super User

Для бійців АТО відкрили центр психологічної допомоги

Read more

Священнослужителі позмагалися із дітьми …

09-08-2016 Hits:1120 Відео Super User

Священнослужителі позмагалися із дітьми переселенцями

Read more