Елеос - це піклування.
Елеос - це допомога.
Елеос - це підтримка.
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
 
 
 
Вівторок, 20 вересня 2016 00:00

Михайлове чудо

 

Це не інтерв'ю, це пост з фейсбку, який ми не могли не опублікувати на нашому сайті, яким хочеться ділитися і передавати. Військовий капелан "Дніпро-1" і 20-ого окремого мотопіхотного батальйону отець Дмитро Поворотний, який вже став легендою, завдяки своїй хоробрості, мужності та відданості людям і Батьківщині 19 вересня 2016 року о 9.09 виклав у фейсбуці наступний текст з наступними фотографіями: 

Це сталося в цей день,2 роки тому,в 2014 році.І текст також я написав 2 роки тому.А літом 2015 перед випускним ту школу розбомбили,Слава Богу без жертв-це також чудо!
Чи можна сліпому від народження описати красу неба під час сходу чи заходу, коли сонце розфарбовує хмари неймовірної краси барвами, коли бездоння неба протягом хвилини змінює колір від темно-червоного до ніжно-рожевого, а потім до смарагдового і блакитного? Чи можна йому пояснити довершеність Сікстинської капели Мікеланджело і алегоричність творів Брейгеля, прозорість і легкість ікон Рубльова і урочистість розписів Володимирського собору Васнецова? Чи можливо глухому від народження описати витонченій спів солов`я і світлу тугу творінь Вівальді, грандіозність і урочистість фуг Баха і легкість творінь Моцарта? Чи можливо людині, сліпій і глухій духовно, пояснити, що Бог промишляє про всі свої творіння - кожну людину, про чудеса, які відбуваються з нами майже кожен день, чудеса, які творяться Богом через оточуючих нас людей: ближніх і дальніх, знайомих і не знайомих? Але через нашу зарозумілість, духовну сліпоту і глухоту ці чудеса ми сприймаємо як даність, як щось природне.
В черговій поїздці в АТО я потрапив в одну із шкіл в містечку Красногорівка, недалеко від Донецька, який був звільнений нашими бійцями. В ньому багато слідів війни: руйнування, згарища, перелякані і розгубленні люди. Але ще важче бачити дітей голодних, спраглих, наляканих. В цій школі я зустрівся з директоркою, яка попросила про допомогу. Вона сказала, що початок навчання перенесено на 1 жовтня, а у дітей немає навіть зошитів, що хоча б по 10 зошитів, по одному олівцю та ручці на дитину.
Повернувшись додому з благословення Преосвященного Симеона ми почали в церквах Дніпропетровської єпархії збирати кошти і речі для дітей, бо крім зошитів і олівців, потрібні і продукти, і одяг. На допомогу відгукнулись небайдужі люди. Доброчинці Сергій і Тетяна закупили продуктові набори на кожного учня, а ми на зібрані гроші придбали зошити, ручки, олівці, лінійки. Також багато продуктів люди принесли до храмів. І ось 19-го вересня на свято Чуда Архистратига Божого Михаїла в Хонах о 5 ранку з благословення правлячого архієрея ми з от. Михаїлом Максимовичем і водієм-добровольцем Олегом вирушили в путь. По дорозі заїхали в лікарню міста Курахове, де нашим бійцям надають першу невідкладну допомогу. Ми привезли їм матраци на ліжко, кровать і інші речі. Після цього ми поїхали далі, нас в школі вже чекали діти з батьками, вчителі. Але вже на під`їзді до Красногорівки ми потрапили в бій, і з Божою допомогою, завдяки нашим воякам, які собою прикривали нас, ми не постраждали. Ми намагалися заїхати з іншого боку, але і там був бій. І тоді бійці запропонували нам залишити всі речі на блокпосту, а вже звідти вони їх передадуть до школи. Ми так і зробили. На блокпосту ми помолилися разом з бійцями, благословили їх і неушкодженими повернулися додому. Вже в телефонному режимі ми з`ясували, що в той день так і не вдалося перевести речі до школи, але вже в суботу в ранці допомога була перевезена до школи. Директорка Юрченко Ніна Михайлівна, зібравши дітей і вчителів, роздала допомогу дітям. До речі, ми привезли солдатам теплій одяг, але і його наш воїни передали до школи дітям та їх батькам - отакі наші захисники! Після всього цього ми зрозуміли, яке чудо нам створив Господь і Архистратиг Божий Михаїл. Хіба не чудо,що до цього прилучилося так багато небайдужих людей? Це і цивільні, які грошима, речами, працею допомагали і надихали нас, це і наші воїни, які своєю самовідданістю, жертовністю, захищають нас і допомагають нужденним. Хіба не чудо, що незважаючи на небезпеку ми виконали справу,а Архистратиг Божий Михаїл явив ще одне"Михайлове чудо"?

 

1

Останні відео

Всі новини
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prev Next

Міграція в Біблії

09-08-2016 Hits:1317 Відео Super User

Міграція в Біблії

Read more

В Андріївській церкві у столиці відкрили…

09-08-2016 Hits:1083 Відео Super User

В Андріївській церкві у столиці відкрили виставку пам'яті загиблим героям

Read more

Перший молитовник в Україні шрифтом Брай…

09-08-2016 Hits:1171 Відео Super User

Перший молитовник в Україні шрифтом Брайля ( Сюжет "СТБ")

Read more

Для бійців АТО відкрили центр психологіч…

09-08-2016 Hits:1112 Відео Super User

Для бійців АТО відкрили центр психологічної допомоги

Read more

Священнослужителі позмагалися із дітьми …

09-08-2016 Hits:1120 Відео Super User

Священнослужителі позмагалися із дітьми переселенцями

Read more