Елеос - це піклування.
Елеос - це допомога.
Елеос - це підтримка.
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
 
 
 
Вівторок, 19 квітня 2016 00:00

Кожна людина має право безболісно прожити життя

Кожна людина має право на те, аби прожити життя без болю. Таку думку у відповіді на запит УНН висловив заступник голови Синодального відділу соціального служіння та благодійності УПЦ Київського Патріархату “Елеос-Україна” протоієрей Сергій Дмитрієв, коментуючи проблему знеболення паліативних хворих в Україні.

“Бог, Який є вседосконала Любов не може бажати людині зла, тому кожна людина має право на те, аби прожити щасливе життя. І ми знаємо, що щасливим воно є лише з Богом, який щодня бажає достукатися до людського серця і принести любов, радість, щастя та мир. Для нас, віруючих людей, знеболення тісно пов’язане з місією, з якою прийшов і до якої закликає нас Господь: „Прийдіть до Мене всі стомлені і обтяжені і я облегшу вас“ (Мф. 11: 28). Тому голос Церков є важливим у цій справі. Це наш обов’язок стати на захист страждаючих”, — розповів протоієрей.

Також, на думку протоієрея С.Дмитрієва, тяжкохворі люди повинні відійти до Бога з миром. І як держава, так і кожна людина повинні зробити все можливе аби допомогти із знеболенням важкохворій людині.

“Людина, яка терпить важку хворобу повинна відійти з миром до Бога, з’єднатися з Ним, а біль людині заважає навіть думати про Христа, не кажучи вже, щоб молитися, адже всі думки її направлені лише на одне — на біль. Якщо є можливість для людини полегшити біль чи взагалі її забрати, то це благо. Потрібно лікувати й відноситися по-людськи до всіх і пам’ятати слова Христа, що добро зроблене одному з цих менших зроблене Богу. Тому як держава так і кожна людина повинна зробити все можливе для допомоги іншим, а особливо важкохворим людям”, — наголосив він.

Також протоієрей С.Дмитрієв додав, що питання використання знеболюючих препаратів при лікуванні тяжкохворих зараз активно обговорюється і найближчим часом відбудеться конференція з приводу знеболення за участі Всеукраїнської Ради Церков і Релігійних Організацій.

За матеріалами УНН

1

Останні відео

Всі новини
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prev Next

Міграція в Біблії

09-08-2016 Hits:1318 Відео Super User

Міграція в Біблії

Read more

В Андріївській церкві у столиці відкрили…

09-08-2016 Hits:1083 Відео Super User

В Андріївській церкві у столиці відкрили виставку пам'яті загиблим героям

Read more

Перший молитовник в Україні шрифтом Брай…

09-08-2016 Hits:1171 Відео Super User

Перший молитовник в Україні шрифтом Брайля ( Сюжет "СТБ")

Read more

Для бійців АТО відкрили центр психологіч…

09-08-2016 Hits:1112 Відео Super User

Для бійців АТО відкрили центр психологічної допомоги

Read more

Священнослужителі позмагалися із дітьми …

09-08-2016 Hits:1120 Відео Super User

Священнослужителі позмагалися із дітьми переселенцями

Read more