Елеос - це піклування.
Елеос - це допомога.
Елеос - це підтримка.
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
 
 
 
Середа, 04 жовтня 2017 00:00

АНОНС: Оскар у Михайлівському

 

6 жовтня у 19:00 на території Михайлівського Золотоверхого монастиря пройде благодійна відкрита вистава “Оскар і Рожева пані”. Унікальна постановка виконана за мотивами всесвітньо відомого  роману сучасного французького письменника та драматурга Еріка-Емануеля Шмітта. Подію присячено Всесвітньму дню паліативної допомоги.

 

Читання п’єси відбудуться за участю заслуженої артистки України, акторки театру та кіно, громадського діяча Ірми Вітовської, яка виконає роль Рожевої Пані. Її партнером стане Владислав Балюк, виконуючи роль десятирічного хлопчика Оскара.

 

Вистава “Оскар і Рожева пані” вже кілька років не сходить зі сцен найвідоміших театрів. Вперше читання п’єси відбудеться на території монастиря під відкритим небом.

 

“Це є дуже символічним, адже за сюжетом, 10-річний хлопчик Оскар, в якого діагностовано рак, дослухавшись до поради Рожевої Пані, пише листи до Бога.  Він уявляє, що кожен прожитий день – ціле десятиріччя.Так він проживає своє життя”, - каже священик Сергій  Дмитрієв, голова "ЕЛЕОС-УКРАЇНА".

 

Цією виставою організатори хочуть привернути увагу громадськості до важливості надання якісної паліативної допомоги в країні. Зокрема, підкреслити що охоплення населення сервісами паліативної допомоги у Києві одне з найгірших в Україні. Зокрема лише 4-5% мешканців, які потребують медичної та соціальної підтримки наприкінці життя, мають змогу її отримати. Одне з найгарячіших питань – впровадження програми розвитку паліативної допомоги у місті Києві.

 

Під час вистави очікується візит в.о. Міністра охорони здоров’я д-ра Уляни Супрун, представників  дипломатичних місій, агенцій ООН, духовних лідерів, митців та публічних громадських діячів .

 

Після вистави відбудеться публічна дискусія щодо стану паліативної допомоги у Києві та Україні.

Вхід на подію безкоштовний. Кожен бажаючий може зробити благодійний внесок на розвиток паліативної допомоги в Україні.

 

Довідка: "Оскар і Рожева Пані" в Україні відомий як благодійний проект, вистава за текстом Еріка-Емануеля Шмітта, що об`єднала  багатьох митців та громадських діячів. Виконавець проекту: Івано-Франківський академічний обласний український музично-драматичний театр імені Івана Франка. Режисер - н.а. України Ростислав Держипільський. Вистава об`їздила майже всю Україну. 

Постанова у Михайлівському  монастирі відбудеться за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

 

Роман "Оскар і Рожева Пані" написан французького письменником Еріком-Емануелем Шміттом у 2002 році. Українською мовою  роман видано  видавництвом "Кальварія" у 2009 році.

За сюжетом Оскар - десятирічний хлопчик, якого спіткали важкі випробування - він зустрівся з невиліковною хворобою. Рожева Пані – помічниця лікарні, яка приходить до дітей, щоб подарувати їм свій час та серце.

1

Останні відео

Всі новини
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prev Next

Міграція в Біблії

09-08-2016 Hits:1318 Відео Super User

Міграція в Біблії

Read more

В Андріївській церкві у столиці відкрили…

09-08-2016 Hits:1083 Відео Super User

В Андріївській церкві у столиці відкрили виставку пам'яті загиблим героям

Read more

Перший молитовник в Україні шрифтом Брай…

09-08-2016 Hits:1171 Відео Super User

Перший молитовник в Україні шрифтом Брайля ( Сюжет "СТБ")

Read more

Для бійців АТО відкрили центр психологіч…

09-08-2016 Hits:1112 Відео Super User

Для бійців АТО відкрили центр психологічної допомоги

Read more

Священнослужителі позмагалися із дітьми …

09-08-2016 Hits:1120 Відео Super User

Священнослужителі позмагалися із дітьми переселенцями

Read more